6. ročník odborně diskuzního semináře
DESIGN ROADSHOW


DESIGN ROADSHOW pro letošní rok 2017 skončila.

Všem účastníkům děkujeme za velký zájem a aktivní účast na seminářích pořádaných v roce 2017. 

JAK PROBÍHALA JARNÍ ČÁST DESIGN ROADSHOW? VÍCE VE VIDEU...
 
 

DESIGN ROADSHOW
 
  • odborný diskuzní seminář pro architekty, designery a odbornou veřejnost
  • interaktivní průběh
  • reálné ukázky českých firem v praxi
  • nechybí testy odolnosti

DESIGN ROADSHOW HRADEC KRÁLOVÉ
19. října 2017

SAV s.r.o, Josef Pulc, paní Blažková
Na Design Roadshow jsem již podruhé. Výrobky, které tu dnes byly prezentované, tak vesměs známe, protože se snažíme sledovat novinky na trhu. Stejně tak známe všechny tři firmy, které tu prezentovaly, protože s nimi spolupracujeme a my i klienti jsou spokojeni. Nejvíce nás zaujal nový obklad EFEKTA a další věci byly pro nás již známé. Ale jsme rádi, že jsme tady byli, protože to byly některé nové věci a člověk se musí stále učit.
 
Ing. arch. Jan Heller

Na akci Design Roadshow jsem poprvé a dozvěděl jsem o ní díky došlé pozvánce poštou. Většina výrobků, která tu byla představena, tak jsem o nich něco málo věděl. Nový pro mě byl obklad stěn EFEKTA. A viděl jsem na živo kování Hettich. Všechny firmy jsou pro mě známé, Hettich do nábytku navrhujeme a co mám zpětné informace, tak problémy nejsou… I když my to navrhneme a pak záleží na truhláři a klientovi, co tam konkrétně použije, tak problémy nejsou. A s J.A.P. a TRACHEOU, tak s nimi jsme ještě nic nedělali. 
 
Gabriela Boroky, gb DESIGN

Na Design Roadshow jsem již podruhé, předtím jsem byla v Pardubicích. Akce se mi líbila, a proto jsem se rozhodla na ni opět dorazit. A byla jsem opět mile překvapena novinkami. Nové pro mě byly materiály od TRACHEY a obklad EFEKTA od J.A.P. byl také super a myslím si, že ho hodně brzy využiji. Navrhuji interiéry a s kováním jako takovým moc do styku nepřijdu, takže volba kování je na nich. Vyberu systém, co by to mělo umět, ale pak výrobce si vybírá sám. Jinak naši klienti využívají TRACHEU, od J.A.P. převládají skleněné stěny, protože J.A.P. je v tom jednička na trhu. A spokojenost je velká J Na akci jsem dostala všechny informace a byla jsem spokojená. Už teď se těším na Intersalon do Holešova a možná bych se stavila i do Prahy do nového showroomu, protože v Praze jsem poměrně často.
 
Ondřej Samek

Na Roadshow jsem již podruhé. A nové pro mě bylo kování od Hettichu a také povrchy od TRACHEY. Více se zaměřuji na nábytek, takže J.A.P. nebyl pro mě úplně zajímavý. U TRACHEY se mi líbily úplně nové povrchy pro další rok. Během akce jsem dostal všechny informace a jsem spokojený.  


DESIGN ROADSHOW ZLÍN
5. října 2017

Ing. Kristýna Jandíková, xtina design, Hedvika Novotná, Novodesign
Na Design Roadshow jsme obě poprvé. Akce na nás působila hodně dobře. Paní moderátorka byla dobrá. Měla takové dotazy, na které jsme se také chtěly ptát J Bylo super, že jsme se tady dozvěděly opravdu novinky, které ještě nejsou na trhu, a jsme první, ke kterým se to dostalo a mohly jsme si je vyzkoušet. Líbilo se nám, že to bylo interaktivní, kdy prezentující odborníci vtáhnuli publikum do debaty. Velikost akce byla ideální, kdy měl každý prostor položit dotaz a také, že odborníci zůstali i po akci a každý se mohlo poté individuálně doptat na to, co potřeboval. I rozložení firem bylo příjemné. Nebylo to jen na jedno téma, ale průřez. 
Hettich – kování pro ledničky – svým truhlářům budu doporučovat kování na ledničky od Hettichu. Také mě zaujalo kování pro velké skříně, kdy obě křídla jsou v rovině a lze je různě otevírat. Tady mě překvapila cena a také jednoduchá funkčnost. Jiný dodavatel to má hodně těžké, kdy drobné ženy musí vyvinout hodně velkou sílu, aby mohli otevřít šatní skříň. Jsme rády, že nyní víme o další alternativě.
EFEKTA – skryté zárubně znám, ale používala jsem jinou konkurenční firmu, ale nevidím důvod, proč bych nemohla používat J.A.P. Efekta je fajn a líbí se mi využití jako šatní systém nebo knihovna. Je to ideální do obchodu, kdy majitel nemovitosti si to vybaví systémem EFEKTA a pak mu může být jedno, kdo bude v pronájmu. Je tam spousta možností, které se tam dá přidat – na klobouky, na brýle. 
TRACHEA – Doposud jsem je nepoužívala. Nemám totiž důvěru k foliovaným dvířkům. Ale když jsem to dnes na vlastní oči viděla, tak přesvědčím své truhláře, aby je používali.  Občas mi vadí lesk, protože si pak člověk připadá jak v zrcadlové skříni. Obecně raději navrhuji maty. 

Marcela Belantová
Na Design Roadshow jsem poprvé a dozvěděla jsem se o ní na Facebooku. Akce pro mě byla velmi zajímavá a žádnou takovou podobnou jsem nezažila. Dopředu jsem znala pouze společnost TRACHEA. A novinky, které zde byly prezentované, tak pro mě byly nové a nic jsem o nich nevěděla. Nejvíce mě zaujalo kování Hettich, hlavně posuvný systém. Ptala jsem po akci i odborníka, jaká je konkurence a překvapilo mě, že vlastně jen v Italii, ale nemají to tak propracované. Překvapilo mě, že u nás jsou lidé, kteří hodně dokáží a ptají se na názory architektů a designérů, co by se mohlo změnit. Zabudování dveří J.A.P. bylo také hodně zajímavé.
 
Mgr. Bohumila Kouřilová, Individualisti
Na Design Roadshow jsem již po několikáté a firmy všechny znám. Novinky, které zde byly představeny, např. EFEKTA, 3D efekt dvířek v lesku a matu od Trachey, tak to pro mělo bylo nové. A Hettich znám, protože jezdím na veletrhy. Akce se mi líbila a dostala jsem všechny informace. Myslím si, že je to dobrý nápad, kdy se jedná o nenásilné představení nových věcí. 

Soňa Šenková
Na Design Roadshow jsem poprvé a začala jsem dělat designovou školu a dostala jsem reference, tak jsem se sem jela podívat. Akce mě velmi překvapila – jak říká klasik – nečekala jsem od toho nic, a nad očekávání to bylo velmi dobře udělané, nemám k tomu žádné výhrady. Novinky od všech firem jsem neznala, ale firmy znám a znám i jejich portfolio. Dokonce je mám i doma a jsem s nimi spokojena. U Trachey mě zaujala nová dvířka, která budou až v dalším roce. Dveře nejsou úplně moje parketa. A kování bylo také hodně zajímavé. 


DESIGN ROADSHOW PRAHA
14. září 2017

Eva Rassová, Nagau
Na Design Roadshow jsem podruhé. Firmy, které tu dnes vystavovaly, znám, protože tu byly i minulý rok. Akorát firmu Hettich jsem viděla poprvé. Zaujaly mě dveře od firmy J.A.P. a zárubně. Mají krásně zpracované řezy zárubněmi :-) Tracheu znám velmi dobře. Spolupracuji s truhláři a ti většinou doporučují Blum. A nyní jsem si otevřela dveře i někam jinam, protože kování je u nábytku velmi důležité. Když bude někdo chtít, aby dveře vypadaly v interiéru krásně, tak  tam mohu použít Hettich, takže přínos.

Tereza Čapková, Harmony Design
Firmy, které tu dnes prezentovaly, všechny znám a šla jsem cíleně. Navíc teď zpracovávám projekt, takže to byl osud J Jejich výrobky jsou super a stojím si za nimi, používám je. Jsou to jedny z mých nejoblíbenějších. Tracheu mám ráda kvůli kvalitě. Mám vyzkoušené i jiné dvířka a tam se mi neosvědčily folie. Já celkově folie nesnáším, ale když si klient za nimi stojí, tak volím Tracheu, protože tu mám opravdu ozkoušenou. Hettich má také opravdu kvalitní výrobky, ale někdy použiji i něco jiného, když vím, že tam nemusí být kladen takových důraz na vysokou kvalitu. Nebo jiná firma má lepší nebo úplně odlišný výrobek. Od J.A.P. využívám skla a jsem spokojena. Dveře zase úplně neřeším.
Zde mě zaujal systém Easys pro chladničku, protože je hodně velký problém u bezdotykového otevírání u ledniček, mrazáku a myček. Jsem ráda, že již je toto kování u chladničky. Teď ještě vymyslet pro myčku…
Akce byla moc příjemná a bylo zde hodně odborných informací, což je super :-)

Ing. arch. Roman Plát, RP creative
Na Roadshow jsem podruhé. Všechny firmy znám. Některé věci, které tu zazněly i minule, bych zkrátil. Například zárubně u J.A.P. A to samé u Trachey – něco bylo nové a něco se opakovalo. Efekta je opravdu zajímavá věc, která byla potřeba. Navíc doplnili portfolio, aby se to propojilo a dalo dělat všechno a to je dobře. Hettich – podíval jsem se, co mají nového, a dobrá byla zavíratelná zásuvka na obě strany, to určitě využiji. 


DESIGN ROADSHOW KARLOVY VARY
7. září 2017

Ing. arch. Jana Krakovská (Národová)
Na Design Roadshow jsem již počtvrté a vracím se sem ráda. Firmy, které zde prezentovaly, znám. Věnuji se projektování domů a dávám klientům na jednotlivé produkty doporučení, a proto sem ráda chodím, protože se dozvím nové informace, které pak mohu klientům předat, a často pak dají na má doporučení. J.A.P. znám hodně dobře, protože často si klienti dávají posuvné dveře. A dokonce jsme již využili bezobložkové dveřní výplně a byli jsme s nimi spokojeni . Interiéru se spíše věnuje kolegyně, která Tracheu využívá. Od klientů vím, že s kováním Hettich bývají také hodně spokojeni. Ale toto je opět spíše na kolegyni.

Ing. Jan Musil
Na Roadshow jsem poprvé. Byl jsem překvapený, jaká tady byla příjemná atmosféra. Všechny firmy znám, ale ne nějak podrobně. Jsem projektant, takže vybavení koupelen a kuchyní je mi poměrně blízké. Klientům dávám své návrhy, co by mohli využít, a finální rozhodnutí je pak na nich. Dnes mě velice zaujalo kování u nábytkových vestavěných skříní. Jinak jsem dostal všechny informace.

Blanka Šťovíčková, Best kuchyně
Na Design Roadshow jsem již podruhé. S firmami J.A.P. a Hettich již spolupracuji. Od J.A.P. využíváme Grafosklo do kuchyňských linek a spolupráce funguje perfektně. Bezobložkové zárubně mě také velice zaujaly, ale jako soukromou osobu. My v našem kuchyňském studiu je úplně nevyužijeme. Společnost TRACHEA má nádhernou nabídku, ale zatím jsem je osobně nevyzkoušela. Během akce jsem získala hodně informací, a co mě zajímalo dále, tak jsem si po akci prošla, a co mě napadlo, tak jsem si od odborníků zjistila.

Ing. Libor Březina, Truhlářství podlahářství Ing. Libor Březina
Na akci chodím pravidelně, myslím, že tu jsem již počtvrté. Tento rok byl nejlepší. Hodně se mi líbily vzorky bezobložkových zárubní. Vidět naživo jádro výrobku je konkrétně pro mě hodně důležité. A posuvné mechanismy od Hettichu byly také hodně povedené. Moc pěkné věci měla také Trachea. Konečné rozhodnutí, co bude použité, má samozřejmě klient. A tady jsou lidé konzervativní, tak uvidíme, jak se jim to bude líbit. 


DESIGN ROADSHOW OSTRAVA
30. března 2017
   

Ing. arch. Jaroslav Chvátal, Projektant Opava
Seminář Design Roadshow už dosáhl takové úrovně, že je téměř dokonalý. Dvakrát jsem se účastnil akce v Přerově, takže vidím posun k lepšímu. Informace, které potřebuji k práci, jsem zde dnes získal a navíc jsem perfektně vybaven odbornými materiály. Oslovily mě exteriérové folie - dokážu je použít v praxi. Znám firmu J.A.P., jejich skryté zárubně nabízím zákazníkům, ale obložkové zatím vítězí – jsou levnější a lidem se víc líbí, cítí v nich dřevo. Myslím si, že je však pouze otázkou času, kdy najdeme zákazníka, u kterého dokážeme skryté zárubně uplatnit.

Ing. arch. Radim Václavík
Na akci Design Roadshow se mi líbí, že zde získám spoustu zajímavých informací a že se seznámím s novinkami. Přišel jsem se podívat hlavně na Tracheu, která mě potěšila pěkně provedeným bezúchytkovým systémem otevírání skříněk - ten už jsme v návrzích řešili. Dnešní prezentace mě přesvědčila o tom, že akrylátová dvířka patří do kategorie vyššího luxusu.

Daniela Nováková a Hana Prokšová, N Studio
Dnes se jako vždy se jednalo o výbornou a zajímavou akci, která byla opět doplněná o stručně a jasně prezentované novinky. Odnášíme si užitečné informace, které dále využijeme. Nejvíce nás zaujaly folie RENOLIT, protože prodáváme plastová okna.

Ing. Martina Helisová, Ateliér Skulova
Seminář Design Roadshow byl zajímavě a pěkně zpracovaný. Velice mě zaujala prezentace firmy Trachea, bylo přínosné vidět pokus, který ukázal, jak dvířka olepená PUR a EVA lepidlem odolají vodě. Co se týká designových věcí, moc se mi líbily bezobložkové zárubně a pokud se naskytne v budoucnosti nějaká příležitost pro jejich využití, určitě se tomu nebudeme bránit. Je fajn vědět, že je na trhu někdo, kdo bezobložkové zárubně vyrábí. O trošku méně mě zaujaly folie, protože ty v interiéru moc nepoužíváme. Znala jsem jenom firmu Tracheu, zbytek byl pro mě nový.

Ing. arch. Marie Doležalová, ART MAYA
Jako vždycky je akce moc pěkná. Ráda se sem vracím, cítím se tady dobře, panuje příjemná atmosféra. Všechny firmy znám a některé prezentované výrobky určitě v praxi využiji.

Ing. arch. Dagmar Smejkalová, ALTA NIKA, s.r.o.
Dnešní akce byla podle mě v porovnání s minulými ročníky trošku skromnější co do počtu představovaných firem a škály výrobků. Prezentující firmy znám všechny a jejich výrobky využívám – jsem s nimi spokojená já a tím pádem i moji zákazníci. Vnímám pozitivně, že firmy působí na trhu dlouhá léta a stále přicházejí s inovacemi produktů. Velice se mi líbí veškeré hliníkové zárubně firmy J.A.P., ale je pravda, že jsou pro klienta finančně náročné. Prezentace firmy Trachea se mi samozřejmě také líbila, testy jsou fajn. Příště se přijdu zase podívat, protože zde vždy narazím na šikovné věci, které se mi hodí do praxe.

Ing. arch. Iveta Janečková, VYSLOUŽIL ARCHITEKT
Design Roadshow je zajímavá akce, kterou bych doporučila ostatním. Není možné získat všechny informace samostudiem - určitě mi přijde lepší přijít si je poslechnout na seminář. Zaujaly mě například akrylátová dvířka a jejich hrany a novinky od firmy J.A.P. Prezentace firmy Trachea mi přišla hodně podobná jako v minulém ročníku, ale je pravda, že o akrylátech jsem ještě takovéto souhrnné informace nedostala. Pokud budu mít u nábytkových dvířek možnost volit akrylátový materiál, tak doporučím klientům. Samozřejmě to bude záležet na jejich rozpočtu.

Daniel Vajda, Dřevo Trust a.s.
Semináře Design Roadshow jsem se zúčastnil poprvé, nevěděl jsem, co od něj mám očekávat, ale musím říci, že pro mě byl zajímavý… dozvěděl jsem se věci, které na internetu nenajdu – informace o zárubních a akrylátech. Zárubně mě také nejvíc zaujaly, je pěkné vidět dveře v řezu a určitě je to přínosem i pro osoby, které budou zárubně montovat. Folie na okna mi nic neříkaly – to nepatří do mojí branže, ale věřím, že se hodí jiným. S barevnými trendy jsem seznámen, protože prodáváme materiál pro výrobu nábytku a výrobci laminátových desek s novinkami pravidelně přicházejí.

Erich Tchurz, Stolařství Erich Tchurz
Design Roadshow se účastním poprvé a dozvěděl jsem se o ní z internetu. Zaujaly mě folie RENOLIT a hlavně nábytková dvířka Trachea. Rád jsem si poslechl informace ohledně reklamací (řešíme teď aktuálně zvlněné folie kolem trouby) a ohledně lepidel PUR a EVA. My standardně používáme EVA lepidlo. Pouze v případě, že potřebujeme nábytek odolnější, si necháme u firmy nalepit hrany lepidlem PUR. Díky tomu, že s Tracheou spolupracuji, už jsem se se spoustou jejich novinek setkal.

Petr Winkler, Truhlářství Winkler
Akce se účastním po několikáté, informace jsem v podstatě znal, ale neuškodí si je zopakovat. Nejpřínosnější pro mě jsou zkušenosti a dotazy ostatních účastníků a výměna informací. Přišel jsem si poslechnout hlavně prezentaci firmy Trachea.

Jiřina Novotná, Nábytek - Interiéry
Snažím se zúčastňovat odborných akcí, protože zde získávám důležité informace. Semináře Design Roadshow se účastním poprvé a musím říct, že je výborný a moc se mi líbí. Svoji účast hodnotím určitě jako přínosnou - vyrábíme kuchyně a začali jsme dělat i dveře, s prezentovanými tématy jsem tedy nadmíru spokojená. Nejzajímavější pro mě byla nábytková dvířka – to, jak se dělají a jaký je mezi nimi rozdíl. Hodně se setkávám s tím, že si klienti vybírají polská dvířka, která jsou samozřejmě levná, ale nekvalitní a po dnešku už budu vědět, jak klientům argumentovat pro výběr kvalitnějšího českého materiálu. Severomoravský kraj je specifický v tom, že se klienti hodně zaměřují na cenu.. čím je výrobek levnější, tím je pro ně zajímavější. Problém, se kterým se v rámci nábytkových dvířek setkávám, je působení horka ze spotřebičů. Neznala jsem žádný systém, jakým by se to dalo ošetřit, ale teď už vím, že existuje tepelný štít. Důležitou novinkou pro mě byly také zárubně, které představovala firma J.A.P., vůbec jsem nevěděla, že něco takového vyrábí.

Aleš Darda, DaSort
Na seminář Design Roadshow jsem dorazil poprvé a byl pro mě z praktického hlediska přínosný. Přišel jsem hlavně kvůli firmě J.A.P., kterou znám z předchozí spolupráce a jsem s ní spokojený.

Jakub Kirman a Jana Kuráňová, Tauer habitat
Akce Design Roadshow se účastníme poprvé na základě doporučení. Seminář byl zajímavý a informačně bohatý. Oceňujeme hlavně ukázky výrobků (stavební boxy a kolující vzorky) a to, že jste nepojali prezentaci jen jako suché promítání obrázku na projektoru. Z prezentujících firem jsme znali jsme pouze Tracheu a J.A.P., jejichž produkty přes subdodavatele nakupujeme. Musíme pochválit také výborný raut, který určitě přispěje k pozitivním vzpomínkám na dnešní večer.

Jan Babiuch, truhlářství
Zabývám se výrobou dveří, a proto mě dnes nejvíce zaujaly skryté zárubně – zatím jsem je nepoužil, ale určitě se na to chystám. Díky informacím, které jsem zde dnes získal, jistě nebudu mít problém v realizaci. Hliníková obložková zárubeň je také zajímavá z pohledu designu a věřím, že má určitě široké možnosti využití. Rád se přijdu na seminář zase podívat.
 

DESIGN ROADSHOW ÚSTÍ NAD LABEM
23. března 2017
 

Jan Wedlich, Alder Property
O Design Roadshow jsem se dozvěděl od kolegy, který mi poslal odkaz na vaše stránky, účastním se poprvé. Z prezentovaných témat pro mě byla dvě zajímavá, třetí už zacházelo do moc velkých detailů. Informace, které jsem zde dnes získal, v budoucnu určitě využiji, je to pro mě inspirace ohledně designu a možností technologických nebo stavebních. Některé technické detaily pro mě byly novinkami – folie a nábytková dvířka. Co se týká zárubní a dveří, tam je to pro mě vyloženě o designu a různých variantách. 

Ing. arch. Bc. Ota Zápotocký
Seminář jsem navštívil poprvé, byl moc hezky udělaný, chválím vás. Škoda, že obecenstvo - stejně jako žáci ve škole - moc nereagovalo. Nejvíce mě zaujalo LikeFoto.

Ing. arch., Ing. Miroslav Klofáč, ARKHITEKTON CZ
Na akci jsem byl už před dvěma lety a jsem moc rád, že jsem dnes opět přišel. Akce byla skvělá, spoustu věcí jsem si oživil, podíval se na novinky. Mám moc rád výrobky firmy J.A.P., líbí skryté zárubně, zkoušeli jsme i samonosné schody.

Lukáš Benátský a Monika Ondová, návrhy bytových interiérů
Dnešní akce byla zajímavá a poučná, nejvíce nás zaujalo LikeFoto - skvělý nápad, to si dokážeme představit klidně za kuchyňskou linkou. 

DESIGN ROADSHOW LIBEREC
16. března 2017

Tereza Musilová
Akce Design Roadshow, o které jsem se dozvěděla díky informačnímu e-mailu, jsem se zúčastnila poprvé. Všechny vystavující společnosti již znám, ale ve svých realizacích jsem jejich výrobky zatím nevyužívala. Po dnešku se to ale možná změní, obě prezentace mě totiž velmi příjemně překvapily. Protože se věnuji spíše stavebním záležitostem, tak mě zaujaly hlavně bezobložkové dveřní systémy. Kromě pěkného zpracování a zajímavých detailů oceňuji především to, že výrobci myslí i na samotnou montáž, což je pro mě velká přidaná hodnota. Ale i prezentace společnosti Trachea se mi moc líbila, zaujalo mě především řešení hran nábytkových dvířek. Protože chci být ve svém oboru odborníkem a o daném tématu se chci dozvědět co nejvíce, byla jsem také velmi ráda, že prezentace nebyly pouze plané obchodní řeči, ale šly co nejvíce do hloubky a do detailu.
 
Petr Janega, Studio D
Dnes jsem získal opravdu hodně cenných informací. Na Roadshow jsem byl naposledy asi před třemi lety, takže jsem rád, že jsem se mohl dozvědět zase něco nového. Společnost J.A.P. znám již z dřívějška a ve svých realizacích jsem již využíval jejich stavební pouzdra pro posuvné dveře. Dnes jsem ale přišel zejména kvůli dveřím a skrytým zárubním a jsem velmi rád, že jsem mohl vidět, jaké jsou možnosti jejich zapravení na stavbě. Chtěl bych skryté zárubně rozhodně využít i ve své praxi a rád je doporučím svým zákazníkům.
 
Ilona Češková, Modes decori s.r.o.
Jsem moc ráda, že jsem se mohla Roadshow zúčastnit. V oboru působím teprve krátce, a seminář tak pro mě byl jakýmsi školením. Z dřívější doby jsem znala pouze Tracheu, se kterou spolupracujeme a jsme s ní velmi spokojeni. Její přednáška mě velmi zaujala například představením hran akrylátových dvířek nebo doporučením, jek předejít poškození dvířek v blízkosti trouby. Líbila se mi i prezentace společnosti J.A.P., kterou jsem dříve neznala. Myslím, že i její výrobky by mohly zaujmout naše zákazníky, kteří občas chtějí nějaký prvek vyplnit posuvnými skleněnými dveřmi. Překvapilo mě také to, že seminář, o kterém jsem se dozvěděla přes facebook, probíhá již několik let. Příště se rozhodně chystáme přijít znovu.
 
Petr Šisler, NaReI s.r.o.
O akci Design Roadshow mě informovala moje manželka, která se o ní dozvěděla na facebooku. Přednášející firmy jsem již znal, ale do této doby jsem s nimi nespolupracoval. Přestože jsem byl seznámen s některými jejich produkty, tak pro mě bylo velmi příjemným překvapením, na jak vysoké úrovni se produkce těchto českých firem v současnosti pohybuje. Měl jsem totiž zafixováno, že Trachea nabízí pouze foliovaná dvířka a bezobložkové dveřní systémy jsem znal pouze od výrobců ze zahraničí. Jsem tedy rád, že je nyní možné získat skryté zárubně i od českých výrobců.
 
Ing. arch. Tomáš Rudolf, API Studio
Na semináři jsem byl již po několikáté, vždy když se koná někde poblíž, tak ho rád navštívím. Vystavující firmy znám a mám o nich velmi dobrý přehled vzhledem k tomu, že mi občas zasílají informace o novinkách a zúčastnil jsem se i některých jejich konzultací. Na celé akci oceňuji především velmi přátelskou a komorní atmosféru a také to, že se zde vždy dozvím něco nového. Z informací, které zde získám, pak žiji v podstatě celý rok a pomáhají mi zejména při jednání se zákazníky, kteří tak vidí, že jsem neustále v obraze. V případě jejich zájmu je navíc mohu odkázat i na vaše odborníky. 


​DESIGN ROADSHOW BRNO
2. března 2017
 

RNDr. Libuše Bartková, Gymnázium Globe, s.r.o.
Dnešní akce byla velice pohodová, příjemná, moderátorka měla vysoké kvality, byla zábavná, uměla vystupovat. Délka byla přiměřená, se vším jsem byla spokojená, děkuji. Dotazy, které padaly v průběhu semináře, pro mě byly rozhodně přínosné. Z pohledu ženy mě nejvíce zaujala kuchyňská dvířka. Zárubně se mi také velice líbily, ale pro člověka, který není přímo z businessu, jsou hodně drahé. Moc děkuji za tuto akci, byla pro mě rozhodně přínosnější než brněnský veletrh.

Ing. arch. Anežka Kolářová
Dnes jsem získala výborné informace. Je pro mě důležité navštěvovat semináře, protože se informuji o všech novinkách a mohu potom koncovým zákazníkům kvalifikovaně poradit a navrhnout produkty, o kterých by se oni sami jinak nedozvěděli. Informace, které jsem zde dnes získala, určitě využiji v praxi. Bezobložkové zárubně se mi moc líbí, zahrnula jsem je do návrhů, ale bohužel nevím, jestli návrh klienti nakonec realizovali. 

Ing. arch. Regína Kubrická
Seminář Design Roadshow navštěvuji opakovaně. Líbí se mi, že se podívám na poslední trendy, dozvím se, co nám diktuje Miláno, co převezmou naše firmy a co můžeme udělat za levnější peníze. Bezobložkový dveřní systém je skvělý, podle mého názoru se jedná o trend z budoucnosti, který se za hranicemi stává standardem a určitě můžeme očekávat vzrůstající poptávku i u nás. Firmu Trachea znám, jejich dvířka se mi líbí, dávám je do projektů. 

Ing. arch. Jarmila Kejdová
Letos se semináře účastním poprvé a je pro mě opravdu zajímavý. Dorazila jsem hlavně kvůli dveřním systémům. Dostala jsem všechny informace, pro které jsem si přišla a jsem spokojená. V minulosti jsem zatím použila pouze stavební pouzdra. Nespolupracovala jsem přímo s firmou J.A.P., ale prezentace této firmy mě natolik zaujala, že přemýšlím, že s nimi navážu spolupráci. Bonusem pro mě bylo LikeFoto – určitě použiji nějaký zajímavý motiv, například na stoleček. Dvířka od společnosti Trachea mě zaujala. 

Ing. arch. Hynek Maňák, Maniac Interier
Dnešní akce se mi líbila po všech stránkách. Velice kladně hodnotím dotazy mých kolegů na prezentující, myslím si, že perfektně funguje přenos odborných informací. Předvedené výrobky pro mě nebyly úplnou novinkou a určitě s nimi budu dál pracovat. Zabývám se spíše nábytkem, ale zároveň se potřebuji orientovat na poli stavebnictví. Chtěl bych podotknout, že v obci architektů jsem se často setkával s tím, že jakmile nějaký výrobek neměl značku, někteří architekti se pod něj nechtěli podepsat. V současnosti ale cítím nárůst prestiže českých značek, což beru to jako velký posun. Závěrem bych chtěl vyzdvihnout organizační stránku akce Design Roadshow, kterou zvládáte velmi dobře, vše funguje, jak má, klobouk dolů.

Ing. arch. Tomislav Herman, Ateliér Herman
Na akci Design Roadshow jsem letos dorazil poprvé a hodnotím ji jako přínosnou. Jsem moc rád, že jsem viděl naživo produkty společnosti J.A.P., které mám v úmyslu zahrnout do projektů. Získané informace se mi určitě budou hodit. Skryté zárubně jsem zkoušel navrhovat klientům, ale realizace vždy ztroskotala na ceně. Ostatní výrobky společnosti J.A.P. v projektech standardně používáme. Dvířka od firmy Trachea znám.

Ing. arch. Romana Mašková
Semináře Design Roadshow se účastním podruhé, líbí se mi, že produkty vidím naživo a můžu si je osahat, je to pro mě daleko přínosnější a hlavně rychlejší než vyhledávání informací na internetu. Celkově jsem s akcí byla moc spokojena.

Ing. Petr Žalud, A.t. studio
Dnešní akce se mi líbila, navštívil jsem ji poprvé a přiznám se, že mě zajímala spíše část věnovaná skrytým zárubním, protože nábytková dvířka moc nepoužíváme. S firmou J.A.P dlouhodobě spolupracujeme, posuvné dveře a střešní výlezy používáme výhradně od nich. Další věcí, která nás zajímá, jsou detaily osazení do konstrukcí, což má J.A.P. pěkně zpracované také na svých webových stránkách.

Ing. arch. Veronika Zimková, MAGION ARCHITEKTI
Semináře Design Roadshow se účastním potřetí, možná počtvrté. Prezentace firmy Trachea mě moc nezajímala, protože s ní nespolupracuji. Nejzajímavější pro mě byla prezentace společnosti J.A.P., od které používám pouzdra na posuvné dveře. Skryté zárubně chci také vyzkoušet, myslím si, že se zákazníkům budou líbit, navíc jejich cena v rámci celé stavby není až tak vysoká. 

Ing. arch. Šinkyříková Jana, SŠ umění a designu
Děkuji za sebe i za naše studentky 4. ročníku, které seminář extrémně zajímá. Byť se zabýváme interiérem a nábytkem, máme i otázky týkající se některých stavebních detailů, kam zrovna dveře a způsoby osazování zárubní patří. Studentky jsou velice nadšené z organizace a z toho, co zde dnes viděly. Musím vyzdvihnout kvality paní moderátorky – je vidět, že je v obraze, je rychlá, svižná, prezentace měla spád. Studentky byly nadšené také z pléna, protože ony se s praxí teprve seznamují.

Studentky, SŠ umění a designu
Byla zde příjemná atmosféra a hlavně moderátorka byla skvělá. Viděly jsme názornou ukázku produktů, mohly jsme si je osahat. Velice nás zaujala diskuze, díky ní jsme zjistily, na co bychom se v budoucnu měly zaměřit. V příštích letech Design Roadshow opět rády navštívíme, seminář je přínosný jak při studiu, tak při praxi. 

Alice Marečková, Truhlářství Mareček
Akci Design Roadshow jsem letos navštívila poprvé a moc se mi tady líbilo. Těšila jsem se hlavně na novinky od společnosti Trachea, se kterou spolupracujeme. Dveřní systémy s klienty řešíme okrajově. Největší zájem v oblasti nábytkových dvířek je o přírodní barvy, o bílou a o lesk. Zájem o matné provedení nebo drátosklo jsme zatím nezaregistrovali, myslím si, že je to způsobeno konzervativností Čechů.

Ana Alačkova, A design
O akci Design Roadshow jsem se dozvěděla přes facebookovou stránku, na kterou mi poslala odkaz kamarádka. Letos se účastním poprvé a musím říci, že akce je opravdu výborná, vřele všem doporučuji (a není to klišé). Shodou okolností mám teď novou zakázku, ve které budu řešit jak kuchyň, tak dveřní systémy. Díky dnešnímu semináři jsem našla inspiraci a budu schopná klientům předat všechny potřebné informace. Vzdělání pro designéra nebo architekta je v tomto směru velice důležité. Prezentující firmy znám, s Tracheou jsem již spolupracovala, ze strany zákazníků byla vždy spokojenost. S firmou J.A.P. jsem zatím nespolupracovala. 

Jana Krahulcová, Interiéry j k 
O semináři Design Roadshow jsem se letos poprvé dozvěděla z facebooku a moc mě potěšilo, že se akce koná v Brně. Firmu J.A.P. znám, společnost Trachea jsem neznala. Prezentovaná témata pro mě byla určitě zajímavá, je skvělé, že mám možnost seznámit se s produkty blíž, osahat si je, protože v tak velkém množství výrobků na trhu není jednoduché se orientovat. Mám moc ráda skryté zárubně, ale hůře se mi nabízejí, protože pro spoustu klientů jsou cenově nedostupné. 


DESIGN ROADSHOW JIHLAVA
9. února 2017

Ing. arch. David Beke, Schrapnel, s. r. o.
Na akci Design Roadshow se mi líbilo hlavně to, že jsem se osobně setkal se zástupci jednotlivých firem, seznámili jsme se a při řešení problému se můžu obrátit přímo na ně. Se značkou Minirol jsem se doposud nesetkal, dovedu si však představit, že ji oslovím při svých realizacích. Nechal jsem si už dokonce poslat nějaké materiály. Výrobky firem J.A.P. a Trachea jsem znal. 

Ing. arch. Milan Domkář
Akci Design Roadshow jsem letos navštívil poprvé, dozvěděl jsem se nové věci a rád se přijdu podívat na další ročník. Dorazil jsem zejména kvůli firmě J.A.P., se kterou jsem již spolupracoval a jsem spokojen po všech stránkách. Dnes mě zajímaly hlavně nové typy zárubní a také to, jak je osazovat do sádrokartonových příček, aby nevznikaly defekty. Značku Minirol jsem zaregistroval, spolupráce zatím neproběhla, ale myslím, že v budoucnu bych výrobky této firmy mohl využít.

Ing. Aleš Sedláček, projekční kancelář
Akci Design Roadshow jsem letos navštívil poprvé a jsem za to opravdu rád. Seminář měl ideální délku a byl skutečně zajímavý. Získal jsem zde inspiraci a cenné materiály, které určitě využiji při doporučování klientům. Novinkou pro mě byly předokenní screeny. Osobní zkušenost mám pouze s firmou J.A.P. 

Ing. Lenka Findejsová, SUPŠ Jihlava
Na seminář Design Roadshow chodím každý rok a musím konstatovat, že letos byl velice živý a interaktivní. Těšila jsem se na exteriérové tkaninové rolety, s nimi jsem se ještě nesetkala. A jako vždy mě zajímaly hlavně výrobky firmy Trachea, protože se jedná o interiérovou záležitost a protože stavebním prvkům zas tolik nerozumím. 

Richard John, Eurobyt design, s. r. o.
Semináře Design Roadshow jsem se zúčastnil poprvé, je to pěkná akce, moc se mi líbila, informace, které zde získám nad rámec běžně dostupných, v praxi rozhodně využiji. Díky tomu, že děláme kuchyně, úzce spolupracujeme s firmou Trachea, jsme ve spojení s jejich lokálními obchodními zástupci a výrobky tedy známe. Dnešní prezentace byla kvalitní a záživná, oceňuji zejména testy, které jsem znal pouze z youtube kanálu. Rozhodně však doporučuji vidět je naživo. Od firmy J.A.P. bereme často stavební pouzdra, skryté zárubně pro mě byly zajímavou novinkou. 

Alena Sedláková, BELIDIS, s. r. o.
O akci Design Roadshow jsem se dozvěděla od zaměstnavatele, navštívila jsem ji poprvé a byla jsem moc spokojena. Znám firmu J.A.P., kterou v realizacích používáme. Některé z prezentovaných výrobků jsem znala, jiné pro mě byly novinkou. Firma Trachea a značka Minirol pro mě konkrétně byly neznámé, ale zaujaly mě a určitě budu doporučovat zákazníkům.

Monika Polanská, BD interiéry
Dozvěděla jsem se nové informace, které určitě využiji v praxi, protože navrhuji interiéry. Firmu Trachea znám, na prodejně máme i její vzorky. O skrytých zárubních jsem slyšela. Jsem ráda, že jsem akci navštívila, protože budeme moci rozšířit naši nabídku zákazníkům.

Igor Zetocha,  PM interiéry
Akce se mi líbila moc, dozvěděl jsem se spoustu informací a měl jsem možnost konzultace s přítomnými odborníky. Zabývám se stínící okenní technikou, takže značku Minirol jsem znal z realizací – zákazníci byli velice spokojeni. 

DESIGN ROADSHOW PLZEŇ
2. února 2017

Ing. arch. David Šabata
Semináře Design Roadshow se účastním poprvé a moc se mi líbí jeho komorní atmosféra a individuální přístup jednotlivých přednášejících. Oceňuji také, že po samotné prezentaci se můžeme s mluvčími setkat a vyptat se na všechny detaily. Dorazil jsem, protože se chci vzdělávat a myslím si, že je potřeba nezakrnět a mít povědomí o novinkách. Znal jsem firmy J.A.P. a Trachea. Od společnosti J.A.P. jsem používal stavební pouzdra na standardní posuvné dveře. V návrzích však nevstupuji do takových podrobností, abych měl možnost spolupracovat s firmou Trachea. 

Ing. arch. Ivan Bergmann a Hana Boříková, AREA group s.r.o.
Semináře Design Roadshow jsme se účastnili již v minulém roce, oceňujeme jeho atmosféru. Spolupracujeme s firmou J.A.P. – odebíráme hlavně stavební pouzdra. O bezobložkových dveřních systémech jsme věděli, ale dnes jsme si přišli pro kompletní informace, kterých se nám dostalo. Velice nás zaujaly také předokenní screeny od značky Minirol.

Jan Soukup, HOTO s.r.o.
Na akci Design Roadshow jsem letos poprvé. Znám firmu J.A.P., s níž spolupracujeme zhruba 4 – 5 let a jsme spokojeni jak my, tak zákazníci. Zárubně AKTIVE, EMOTIVE i hliníkovou zárubeň DYNAMIK jsem znal od obchodního zástupce a doporučoval našim zákazníkům. Prezentace byla skutečně zajímavá. Ostatní firmy jsem neznal a přiznám se, že ani nebudeme navazovat spolupráci, protože my se v současné době zaměřujeme pouze na dveře.

Miroslav Graif, Jana Praizlerová, Karel Praizler, GradeD MG s.r.o
Akci Design Roadshow dobře známe a často ji navštěvujeme. Vždy se zde dozvíme něco nového a také si oživíme již známé věci. Jako velké plus vidíme připojení značky Minirol k semináři. Jejich sortiment nás velice zaujal a myslíme si, že by se stejně tak mohl líbit i zákazníkům. Výrobky firmy J.A.P. jsme z větší části znali. Prezentace společnosti Trachea byla perfektní, je skvělé, že odborní techničtí poradci přijdou vždy s něčím zajímavým a novým. Velice oceňujeme informace o akrylátech. Seminář se nám líbil, informace zde získané rozhodně využijeme v praxi. 

DESIGN ROADSHOW OLOMOUC
26. ledna 2017

Ing. Radovan Urválek
Semináře se účastním již poněkolikáté a opět byl pro mě obohacující. Z osobní spolupráce jsem znal pouze firmy J.A.P. a Trachea a musím říci, že jsem s nimi spokojen. Značku Minirol jsem neznal a od nynějška ji vedu v patrnosti. Témata se v podstatě pokaždé opakují. Firma J.A.P. přišla s novinkami, rozumně zredukovala prezentaci pouze na dveře, což mě příjemně překvapilo.

Ing. arch. Iveta Trtílková
Akce Design Roadshow byla bezvadná, něco nového jsem viděla a něco nového jsem se naučila. Nejvíce mě zaujala stínící okenní technika – o té jsem zatím pouze slyšela a tady jsem měla možnost vidět ji naživo, vyzkoušet si. Právě zde na akci mě napadlo, že bych mohla předokenní screeny využít při stavbě knihovny v Olomouci. Určitě si myslím, že se značkou Minirol navážeme spolupráci. Společnost Trachea znám – interiéry sice běžně nedělám, ale občas si výrobky této firmy prohlížím a poté doporučuji mým zákazníkům. Výrobky firmy J.A.P. běžně osazuji do staveb. Nejčastěji používám stavební pouzdra - myslím si, že je to skvělá věc a všichni, koho jsem pro tuto technologii přesvědčila, jsou spokojeni. Jsem plná dojmů a zážitků. Velmi mě těší, že zde představujete výrobky českých nebo moravských firem, vždy jim dávám přednost.

Ing. Luděk Skácel, In Design
Design Roadshow se účastním minimálně potřetí a jako vždy jsem velmi spokojen, rád se proškolím. Témata jsou více méně vždy stejná. Výrobky společnosti Trachea mě zajímají, i přestože dělám interiéry okrajově. Nejvíc mě zajímá firma J.A.P., používám od nich pouzdra – to je znamenitý výrobek - nejenom, že je módní, ale umožňuje také šetřit dispozici. Ze strany J.A.P. se mi vždy dostane výborného stoprocentního servisu. Jsem navíc hrdý, že se jedná o české firmy. Značka Minirol pro mě byla novinkou a myslím, že bychom třeba mohli navázat novou spolupráci, je skvělé, že mají obchodní zastoupení také v Olomouci.

Ing. arch. Petr Leinert
Minirol jsem viděl poprvé a zaujal mě. Ostatní značky jsem znal – vím o nich a navrhuji je. Nemám si na co stěžovat. Nejvíce se mi líbilo ničení dvířek a vysvětlení, proč se některé folie odlepují a jiné ne. Kupodivu ty dvě hodiny docela utekly, na začátku jsem se děsil, abych se nenudil, ale moje obavy se nenaplnily.

Ing. arch. Vladimír Paloušek a Ing. arch. Lukáš Doubrava
Design Roadshow se účastníme se již podruhé. Prezentující firmy jsme znali. O Minirolu jsme slyšeli, ale spolupráce zatím neproběhla (možná jen nějaké návrhy). Od firmy J.A.P. požíváme nejvíce pouzdra na posuvné dveře, dále schodiště a půdní stahovací schody. Firmu Trachea občas doporučíme zákazníkům.

David Juráň, DiS.
Na Design Roadshow jsem byl letos poprvé, jedním z důvodů, proč jsem dorazil, byla moc hezká pozvánka. Seminář se mi líbil, dozvěděl jsem se spoustu informací, které jsem neznal. Nejvíc mě zaujaly skryté zárubně od firmy J.A.P., které jsem sice znal, ale nikdy neviděl takto zblízka. Myslím si, že do budoucna bych je mohl použít do svých realizací. Společnost Trachea jsem také znal - z osobní spolupráce. Zkušenost mám pozitivní, vždy jsme vše vyřešili.

Miroslav Soška, SOŠKA – TRUHLÁŘSTVÍ, s. r. o.
Na Design Roadshow jsem byl letos poprvé. Akce se mi velice líbila, byl jsem spokojený, dozvěděl jsem se něco nového, obohatilo mě to. Dlouho jsem spolupracoval s firmou Trachea a nikdy jsem neměl problém. Jediná pokažená dvířka si zákazník způsobil sám – kvůli otevřené troubě. Velice mě zaujal test kvality foliovaných dvířek. Byl jsem překvapený, jak obtížně lze kvalitně nalepenou folii strhnout. Společnost J.A.P. znám také – montoval jsem pouzdra. O značce Minirol jsem neslyšel. Předokenní rolety používám, montuji dřevostavby, ale konkrétně tuto techniku jsem neznal. Velice zajímavé je to, že dokáží zastínit i velké plochy.

Lucie Macková, interiérová designérka
Seminář se mi moc líbil, jen mě mrzí, že jsem ho nestihla celý. Doufám, že příští rok to napravím. I přes pozdní příchod jsem se dozvěděla všechny informace, které jsem potřebovala. Nejvíce mě zaujaly testy – ty jsou velice důležité jak pro klienta, tak pro nás – vím, na co klienta můžu upozornit dopředu, abychom se vyhnuli případným reklamacím.

Miroslav Hilšer, Truhlářství Hilšer
Letos jsem byl na Design Roadshow poprvé. Dozvěděl jsem se užitečné informace, které určitě využiji u svých zákazníků. Byl jsem zvědavý na skleněné dveře a screeny, ale nejvíce mě zajímala dvířka – to je můj hlavní obor. Na akci se mi moc líbilo, všechno mi vyhovovalo a příští rok bych se rád zase přišel podívat.


DESIGN ROADSHOW PARDUBICE
19. ledna 2017


Ing. arch. Josef Kopečný
Dnešní seminář Design Roadshow byl velice dobře vedený, s chutnou stravou - a to včetně té duševní. Rozhodně zde byly řešeny věci, které se do naší projekční praxe velice hodí, návštěvu doporučuji každému architektovi. O firmě J.A.P. už jsem slyšel, ale neměl jsem s ní osobní zkušenost. Určitě si myslím, že navážu spolupráci, protože systém dveří je pro nás vlastně zásadní – dělá design místnosti a celého domu. Další firmy jsem také neznal, ale myslím si, že k nějakému kontaktu dojde. Velice zajímavé jsou předokenní screeny od značky Minirol. Tam se mi nejvíce líbí odolnost proti větru a nehlučnost. 

Ing. arch. František Křelina
Na semináři Design Roadshow jsem nebyl poprvé. Navštěvuji ho, protože se vždy dozvím něco nového, můžu sledovat vývoj materiálů. Je skvělé, že takové akce pořádáte, líbí se mí více než FOR ARCH apod. Tam jsou příliš velké prostory a obecně je to takové nekonkrétní. Oproti tomu Design Roadshow je zaměřena čistě na to, co člověk potřebuje pro svou praxi, což mi vyhovuje. Celou řadu věcí už využívám – například bezobložkové systémy od firmy J.A.P., s nimi mám velmi dobrou zkušenost. Stínící okenní technika je věc, která se neustále vyvíjí a je dobré sledovat trendy a materiály. Konkrétně značku Minirol jsem neznal, ale myslím si, že určitě navážu spolupráci. 

Ing. Jaroslav Kostka, KOSTKA CZ
Na akci Design Roadshow jsem letos podruhé. Je velice dobře zorganizovaná, informace určitě využiji ve své praxi. Firmu Trachea znám, používáme jejich dvířka. Prezentace byla bezvadná. Screeny od značky Minirol mě velice zaujaly, neměl jsem ani ponětí, že něco takového může existovat. Příště se přijdu zase rád podívat.

Ing. Karel Peterka, THERMO PLUS – projektový ateliér
Na Roadshow jsem byl letos potřetí. Nejvíc se mi líbila prezentace firmy J.A.P. Firmu znám a jejich výrobky, např. skryté zárubně a pouzdra pro posuvné dveře, také používáme. Výborně se s nimi spolupracuje a zákazníci jsou spokojeni. Věřím, že J.A.P. udělal velký kus práce a že už dnes nepředstavuje pouze půdní stahovací schody. Tracheu jsem také znal, spolupracuji s nimi. Dobrý projektant musí vidět kousek za roh, to znamená, že musí mít širší rozhled. Jestliže navrhuji dům, tak musím vidět, co bude potom v něm. Značku Minirol samozřejmě taky znám, realizaci jsme zatím nedělali. Z mého pohledu je odklon od klasických venkovních rolet, které mají nevýhodu v tom, že dochází k úplnému zatemnění, kdežto screenové rolety propouštějí denní světlo a zároveň omezují přehřívání interiéru. V tom vidím velké plus. Předpokládám, že zde budou od našich zákazníků, pro které projektujeme rodinné domy, požadavky vzrůstat. 

David Krejčík, Sonny projekt
Seminář Design Roadshow je minimálně z více než poloviny přínosný pro mé budoucí realizace. Nejvíc mě zajímaly výrobky od firmy J.A.P. – konkrétně dveřní systémy. Firmu jsem znal, ale výrobky jsem zatím nepoužil. Společnost Trachea znám pouze z doslechu. Mají moc hezké výrobky, to bez pochyby. Je na nich vidět kvalitní provedení. Předokenní screeny od značky Minirol mi přišly velice zajímavé a šikovné řešení pro zastínění teras. Je to velice dobrá myšlenka, domnívám se, že v budoucnu určitě využiji a nabídnu klientům.

Jiří Uhlíř, Truhlářství Uhlíř
Seminář Design Roadshow jsem letos navštívil poprvé a moc se mi zde líbilo, panovala velmi příjemná atmosféra. Nejzajímavější pro mě byla prezentace firmy Trachea, kterou jsem znal již z předchozí praxe a mám s ní výborné zkušenosti. S rostoucí poptávkou řeším stále častěji vysoké lesky a nabídka firmy Trachea se mi zdá velice dobrá. 

p. Křivan, WELSCH INTERIER
Seminář Design Roadshow jsem navštívil poprvé. Dorazil jsem na doporučení kolegy, který říkal, že se zde dozvím spoustu skvělých informací. S akcí jsem byl kompletně spokojen, za mě bylo všechno ideální. Z prezentujících firem jsem znal pouze Tracheu. 

Ondřej Hauf, K – interier
Dnešní akce byla inspirativní, dozvěděl jsem se spoustu nových věcí a jsem moc rád, že jsem se mohl zúčastnit. Firmu J.A.P. jsem znal, bereme od ní stavební pouzdra pro obložkové dveře, a jsme spokojeni. Ostatní firmy jsem znal z doslechu, televize, internetu. Konkrétně o Minirolu jsem se dozvěděl až zde. V budoucnosti si myslím, že bychom mohli navázat spolupráci. Příští rok bych se rád opět zúčastnil. Zajímalo by mě, jakým způsobem se dál ubírají skryté zárubně – jestli je koncový zákazník opravdu ochoten do nich investovat. 

Gabriela Boroky, gbDESIGN
Na akci Design Roadshow jsem dnes byla poprvé a moc se mi tady líbilo. Přišla jsem konkrétně kvůli firmě Trachea, protože jsem o ní slyšela už dříve, ale osobní zkušenost jsem neměla. Příjemným překvapením pro mě bylo matné provedení dvířek. Určitě s firmou Trachea navážu spolupráci. Společnost J.A.P. jsem znala, pomáhali mi s realizací skleněných stěn a skleněného schodiště. Zákazníci byli moc spokojeni. Značka Minirol je spíše mimo můj obor, ale samozřejmě pokud se naskytne příležitost, můžu klientům doporučit. 

DESIGN ROADSHOW ČESKÉ BUDĚJOVICE
12. ledna 2017
 

Marek Raab, architektonický ateliér +arch
Na akci Design Roadshow jsem byl letos poprvé a musím říci, že se mi akce moc líbila. Zúčastnil jsem se, protože vím, že je moc důležité rozšiřovat si obzory a získávat informace o aktuálních trendech. Firmy Trachea a J.A.P. jsem znal již z dřívějška, ačkoliv jsem jejich služeb zatím nevyužil. S čím jsem se však zatím nesetkal, jsou skryté zárubně. To byla taky věc, která mě nejvíc zajímala. Je skvělé, že člověk vidí vše na vlastní oči. Značku Minirol jsem neznal. Pokud budu v budoucnu potřebovat využít stínící okenní techniku, určitě firmu Minirol oslovím. 

Petr Langman, PELZNER INTERIÉRY, s. r. o.
Seminář Design Roadshow je přínosný. Byly tu nové věci, které je třeba znát, abych je mohl použít. Většinu produkce firmy Trachea jsem znal a výrobky společnosti J.A.P. již ve své praxi využívám. Například posuvné dveřní systémy J.A.P. si zákazníci velice chválí. Okenní technika pro mě byla novinkou, v budoucnu určitě zde získané informace využiji. 

Ing. Vlastislav Kroc, ISK – INTERIER TEAM SERVIS, s. r. o.
Akce Design Roadshow se účastním již potřetí, pokaždé se dozvím něco nového, na něco nového se podívám. Letos jsem přijel kvůli stínící okenní technice, protože jsem ji neznal. S firmou Trachea spolupracuji, firmu J.A.P. doporučuji zákazníkům. 

Petr Novák, Elektro Novák CB s. r. o. 
Prezentujcí firmy jsme znali již z dřívějška, firmu J.A.P. ale pouze díky Grafosklu. V praxi určitě využijeme firmu Trachea. Naši zákazníci jsou s jejími výrobky spokojeni. Kombinaci skla na nábytkových dvířkách asi moc nevyužijeme, v současné době je poptávka spíše po kuchyňských dvířkách bez skel. Co bychom například uvítali, jsou určitě vzorky drátoskla na dvířkách, fotka v katalogu zákazníkům nestačí.